Smartline Serisi

Ecoline Serisi

CNG DİSPENSER

Sizin Dispenseriniz

Smartline CNG Dispenser Serisi geniş bir yelpaze ile sizlerle. Çeşitli varyasyonları ile sizi kısıtlamaz, ihtiyaç duyduğunuz modeli kendi seçiminiz ile belirleyebilirsiniz. Hemen kendi modelinizi oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Smart Panel

İşlerinizi Kolaylaştırın

İstasyon ihtiyaçlarına yönelik Elektronik yazar kasa, tekli/çiftli arka aydınlatmalı LCD ekran, panel üstü Ecr/Okuyucu/Yazıyıcı entegrasyonları, Tekli/Çiftli dokunmatik preset, servis tuş takımı gibi opsiyonları içeren Smart Panel darbe ve çizilmelere dayanıklı, dış mekanda çalışmaya uygun mühendislik polimeri ile üretilmiştir. Smart Panel’i dispenserinizde opsiyonel olarak seçebilir, otomosyon işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

NEXMEP CNG Coriolis Metre

CNG Dispenserlerin en önemli bileşenlerinden biri olan Coriolis metre sizlere NEXMEP markası ile sunulmaktadır. ATEX sertifikalıdır. ± % 0,5 coriolis metre ölçüm oranı ile yüksek hassasiyet güvenli dolum imkanı sağlarken veri güvenliğinizi de korur. Servis ve bakımı Nexmep yetkilileri tarafından yapılması servis kolaylığını artırır.

Dikey Hidrolik Mimari

Modüler hidrolik sistem dizaynı ve geliştirilmiş sızdırmazlık sistemi sayesinde kaçak riskini minumuna indirir. Tesisat sisteminde 316 Paslanmaz çelik borular kullanılmaktadır. Az miktarda alanı en iyi şekilde değerlendirmek üzerine tasarlanan Dikey hidrolik yapı servis kolaylığını artıracak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Gereksiz bağlantılar ortadan kaldırılarak sağlam, titreşim direnci yüksek filtre kütükleri ve manifoldlar kullanılmıştır. Az miktarda bağlantı sayesinde cihaz stabilizasyonu yüksektir ve ömrü uzundur.

Nexmep Elektronik

Smartline CNG Dispenser Elektronik üniteleri Mepsan Mühendisleri tarafından dizayn edilmiştir. Servisi Nexmep görevlileri tarafından yapılmaktadır. PKB (PID) veri yedekleme ve güvenlik sistemlerine sahiptir. IFSF modüküne sahio olması ve çeşitli otomasyon haberleşmesi sağlayan protokol seçenekleri ile dünya genelinde farklı bölgelerde kullanıma imkan sunmaktadır.  Mevcut otomasyonlar ile haberleşebilir olması sizleri ekstra maliyetlerden korur.

ATEX Sertifikalı

Smartline CNG Dispenser Serisi  EN60079-0 , EN 13463-1, EN1127-1, Pr EN 13638 standartlarına göre, ATEX 2014/34/EU yönetmeliği,  EkIII, Modul B Tip incelemesi ile , ATEX belgelidir.

Taşıt Tanıma Sistemi

CNG istastonlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan taşıt tanıma sistemi otomasyona entegre şekilde sizlere hizmet vermektedir. Üretimin, bizlere ait olması sayesinde servis kolaylığı sağlamaktadır. Taşıt Tanıma modülünde UHF (Ultra High Frequency) Teknolojisi kullanmaktadır. Kolay montaj ve saha kurulumuna sahiptir ve Tag-reader mesafesi ayarlanabilirdir. Güvenli yakıt dolumu sağlar, Tamper proof yapıdadır ve ATEX belgelidir.

Teknik Özellikler

Smartline CNG Dispenser serisinin nominal çalışma basıncı 200 bar, Maksimum çalışma basıncı 275 bardır. Çalışma sıcaklığı -40/+65 oC’dir. Maximum 50 kg/min, minimum 1 kg/min debi aralığına sahiptir. NGV1-NGV2  dolum  tabancası seçenekleri ile farklı dolum girişlerine sahip araçlara dolum yapabilmektedir. Estetik görünüme sahip yüksek dayanımlı kasası ve iç şasesi korozyona dayanımlı malzemeden üretilmiştir. Darbeye karşı koruma sağlayan panel yan sacları ile dispenserin ömrünü uzatır. Olası istasyon kazalarında güvenlik sağlaması için hortumda dolum ve geri dönüş hatlarında breakaway ve ana giriş hatlarında aşırı akım valfleri kullanılmaktadır. Menü Dil seçenekleri mevcuttur.